Açılı Kafalarda Gerardi

Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer, Parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır.

TMT Makine Açılı Kafalar Konusunda Gerardi Türkiye Tek Yetkili Distribütörüdür.

GERARDİ Açılı kafa

Açılı Kafa Classic Line Serisi

90 Dereceli Açılı Kafa Açı Ayarlanabilir Kafa, Sabit Açılı Kafa,  Mini Ve Uzun Boy Açılı Kafa, Çift Çıkışlı Açılı Kafa, Flanş Bağlantılı Açılı Kafa

GERARDİ Açılı kafa

Açılı Kafa Evulation Line Serisi

90 Dereceli Açılı Kafa Açı Ayarlanabilir Kafa, Sabit Açılı Kafa,  Mini Ve Uzun Boy Açılı Kafa, Çift Çıkışlı Açılı Kafa, Flanş Bağlantılı Açılı Kafa

GERARDİ Hız kafa

Gerardi Hız Kafaları

Mekanik Hız Kafası, Elektrikli HızKafası, Havalı Hız Kafası, Yüksek KW lı Hız Kafası, Magazine Gönderebilme, Yüzey Frezeleme İşlemi, Matkap Ve Kılavuz İşlemi

BMT Tahrikli Takım

BMT Çıkışlı Tahrikli Takımlar

BMT Çıkışlı Tahrikli Takımlar​, CNC Torna Ve C Eksen Torna Tezgahlarında kullanılan Tahrikli Takım Pens Başlığı, Alın Kamalı Malafa, Veldon, Whistle Nutch, Hidrolik Tutucu gibi tipleri olan Axial ve Radial Canlı Takım Tutucusudur.

VDI Tahrikli Takım

VDI Çıkışlı Tahrikli Takımlar

VDI Çıkışlı Tahrikli Takımlar​, CNC Torna Ve C Eksen Torna Tezgahlarında kullanılan Tahrikli Takım Pens Başlığı, Alın Kamalı Malafa, Veldon, Whistle Nutch, Hidrolik Tutucu gibi tipleri olan Axial ve Radial Canlı Takım Tutucusudur.

Statik takım Tutucu

Statik Tutucular

Statik  Takım Tucular​, CNC Torna, C Eksenli Torna ve UNiversal Tornalar için Tool Holder, Delik Kater Tutucular, U-Drill Tutucular, Alın Kater Tutucular , Siparişe Göre Özel Üretim Takım tutucularından oluşmaktadır. 

gerardi açılı kafa

Açılı Kafalar Dünya Markası GERARDİ

AÇILI KAFALARDA GERARDİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BİRDEN ÇOK SEBEP BULUNMAKTADIR. AÇILI KAFA KONUSUNDA 50 YILI AŞKIN DENEYİMİ VE 100 ÜZERİNDE ÜRÜNLERİ İLE 60 DAN FAZLA ÜLKEYE İHRAÇ EDİLMEKTEDİR. BU BAŞARININ ARKASINDA GERARDİ AÇILI KAFALAR KALİTESİ YER ALMAKTADIR. ÜRÜNLERİMİZ 1 YIL GARANTİLİDİR. TÜRKİYE İÇERİSİNDE TEK AÇILI KAFA TEKNİK SERVİSİ BULUNDURAN FİRMADIR.

Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer;
Parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır. Açılı Kafalar konusunda Dünya Markası Gerardi, standart ürün gruplarının yanında özel çözümlerde sunmaktadır.

 

Yapı olarak kompakt gövdeye sahiptir. Dişlilerde ve rulmanlarda 1.sınıf kalite dünya markaları kullanılmaktadır.
Açılı Kafaların Türkiye de satışını yapan ilk firmalardan birisi olan TMT Makine aynı zamanda tamir ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir.
Açılı Kafaları ve hız kafalarını Yuta Makina bugün İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde satışını yapmaktadır. Makina ve metal sektöründe açılı kafa ve hız kafası denince akla ilk gelen firma olma niteliği gösteren Yuta Makina, güçlü mühendis kadrosu ile her tip açılı kafa ve hız kafası ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmektedir. %90 stok ürün ile hizmet veren Yuta Makina siz değerli müşterini hizmet vermekten onur duyar.

Tahrikli Takımlarda Uygun Fiyat, Uluslararası Garanti

GERARDİ CANLI TAKIMLAR

GERARDI SPA Dünya genelinde birden çok CNC Torna üreticisi firma için Taahrikli takımlar üretmektedir. GEARADI firmasının üretim yeri İtalya’dır. Ürünler 2 Yıl Garantilidir. Geniş ürün yelpazesinde Axial, Double Axia, Offset Axis, Double Offset Axis, Radial, Double Radial, Radial 4 Outputs, Radial 8 Outputs, Radial Upside Down, Rear Offset, Double Rear Offset ,Adjustable ±90°, Driven Gear Hobber yer almaktadır. TMT Makine Gerardi Türkiye Satış ve Teknik Destek Hizmetlerini vermektedir.

canli-takimlar

Markalara Göre Tahkrikli Takımlar