TMT Makine ∣ Hakkımızda

TMT Tools / TMT Makine San. Tic. Ltd.Şti. Akıllı Depolama Sistemleri ve Takım Depolama Üreticisi, Gerardi Açılı Kafa ve Tahrikli Takımlar, Speroni Takım Ölçme Makinası, MST Hassas Takım Tutucular ve Fisher Hız Kafaları ve Spindle Türkiye Distribütörü

tmt-makine

TMT Makine

Geleceğin Teknolojilerini Hazırlıyoruz. TMT Makine TMT Makine 2013 yılında 3 Girişimci Mühendis tarafından kurulmuştur bugün ise bünyesinde 7 farklı ürün grubu ile ilk ve tek yerli üretim yapan üreticileridir. TMT Makine, Lockcell Markası ile çıktığı yolda her sektör ve endüstriyel ortam için otomatik dikey depolama sistemleri tasarlayan ve üreten bir Türk şirketidir. TMT Makine aynı zamanda, farklı türlerdeki ürünlerin küçük elektronik parçalardan medikal ilaç sektörüne, kalıp sektöründen otomobil ve motor parçaları gibi ağır ve hacimli nesnelerin depolanmasını sağlayan otomasyon destekli otomatik depolama sistemleri üretmektedir. Temel ilkemiz, müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz kabul ederek, müşterilerimize değer katan çözümler sunmak, çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak mutlu ve güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak ve katma değerli teknolojik makinalar üretmektedir.

TMT Makine talaşlı imalat sektöründe dünya markalarında bünyesinde barındırmaktadır. Firmamız Gerardi Spa (Açılı Kafalar, Tahrikli Takımlar), Speroni Spa (Takım Ölçme Makinaları), Fisher (Hız Kafaları Ve Spindle), MST (Shrink Takım Tutucular) gibi markaların Türkiye Distribütörüdür.

Vizyon, Misyon Ve Değerleri

| Vizyonumuz:
Dünyaya değer katmak için yalın felsefeyi benimseyen, insanlığa ve doğaya duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan teknolojik bir organizasyon olmak.

|Misyonumuz:
Kaynaklarımızı değerlerimizle harmanlayıp Akıllı Depolama Sistemlerinde inovatif ve fark yaratan bir organizasyon olmak

| Değerlerimiz:

  •  TMT çalışanları dürüst ve güvenilir davranışlar sergiler.
  • Yaşam standartlarını sürekli yükseltmeyi amaçlar.
  • Çalışanlarımız aidiyet duygusu gelişmiş kişilerdir.
  • TMT ‘de şeffaflık önceliktir, herkese eşit ve adil davranılır.
  • Çalışanlarımız topluma katkı sağlamayı hedefler, çevreye duyarlıdır.
  • Çalışanlar özverili oldukları sürece her zaman bir işleri olacağı güvencesine ve verimliliklerine göre ücretlendirme imkânına sahiptirler.
Süreç Yönetimimiz
süreç planlama