Neden Akıllı Depolama Sistemi?

Otomatik Depolama Sistemileri; Dikey Depolama Sistemleri, Döner Depolama Sistemleri Ve ASRS Depolama Sistemlerinden Oluşmaktadır. Ürünlerinizin Güvenli Ve Hızlı Bir Şeklide Depolanmasını Sağlar. Yani Yerden Ve Zamandan Tasarruf Sağlar Ve Stok Maliyetlerinizi En Aza İndirir. Sağlıklı Stok Takibi Sağlanılır. Erişim Sadece Yetkili Kişiler Tarafından Yönetilir.

lockcell-master

Lockcell Master

LOCKCELL MASTER, tek bir ünitede maksimum 12 Raf ve 768 kilitli göz ile daha çok küçük ürünleri depolamada kullanılır.

 

lockcell-round

Lockcell Round

Küçük ölçekli ürün guruplarının depolanması için maksimum kilitli göz seçeneği sunmaktadır. Otomatik Depolama Sistemlerinde Lockcell rOund yeni nesil bir sistemdir.

lockcell-x

Lockcell X

Lockcell X tek tek ürün alımının sağlanması için geliştirilmiş bir otomatik depolama sistemidir. Çekmece yapısı kademeli olarak açılır ve ürünlere tek tek ulaşılır.

lockcell-box

Lockcell Box

Lockcell Box, küçük ve orta ölçekli ürün guruplarının depolanmasını sağlayan kilitli akıllı depolama sistemleridir.

 

lockcell-plus

Lockcell Plus

Lockcell Plus Dikey Döner Depolama Sistemi, depolamak istediğiniz ürünleri hızlı, güvenli ve hasarsız bir şekilde depolamanızı ve tekrardan ulaşmanızı sağlar.

 

lockcell-tower

Lockcell Tower

Dikey Depolama Sistemi, bilgisayar kontrollü otomatik dikey asansörlü depolama sistemidir. Hareketli taşıyıcı sayesinde istenilen raflara hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

 

lockcell-asrs

Lockcell ASRS

AS/RS (Automated Stroge / Retrievel System) otomatik depolama raf sistemleri, depolama faaliyetlerinin tamamen bilgisayar sistemleri ile kontrol edildiği bir sistemdir.

 

fitbox

Fitbox

FİTBOX standart tezgah besleme sistemi, işçilik maliyetlerini %90’a kadar azaltan, üretim adetlerini de %60’a kadar arttıran robotlu otomasyon sistemidir.

 

Akıllı Depolama Sistemleri Uygulama Alanları

Havacılık ve Otomotiv, Kitap Yayıncılık ve Kırtasiye, Kimya, Konfeksiyon ve Tekstil, Elektronik Ekipmanlar, Online Satış ve Mağzalar, Gıda Sektörü, Devlet Kumları ve Özel Sektör Kuruluşları, Dananım, Sağlık Ve Kozmetik, Endüstriyel Ürünler, Medikal Aletleri ve Ecza Sektörü, Ofis Araç Ve Gereçlerİ

TMT LOCKCELL AİLESİ'nin Avantajları

 

16 metreden fazla yüksekliğe kadar mevcut olan dikey yapısı sayesinde, mevcut alanın %90’ına kadar yer tasarruf etmenizi sağlar.

 

Ürünler kullanıcının önüne getirir. Operatörler artık malları depodan almak veya depolamak için hareket etmek zorunda kalmazlar.

 

Merdivenler veya forkliftler kullanarak raflara, ara katlara erişen geleneksel depoların içinde hareket eden operatörlerin karşılaşabileceği tehlikeli durumların önlenmesini sağlar

 

Erişim için sadece yetkili operatörlere (yaka kartı veya şifre) izin verilir, tüm erişim hareketleri izlenebilir ve istendiği takdirde raf bazında erişim yetkisi ile sınırlandırılabilir.

 

Operatör, basit ve sezgisel yardımlarla otomatik depodan depolanması veya alınması gereken ürünleri kolaylıkla belirleyebilir.

lockcell-ozel