MST Hassas Takım Tutucuları

MST Hassas takım Tutucu Sistemleri MST firmasının Shrink tutucularının üretiminde kullanılan benzersiz ve özel paslanmaz malzeme 300°C ve daha düşük ısılar da karbür frezeleri shrink yapabilme özelliğine sahiptir. Bu özel malzemenin diğer normal malzemelere göre termal genleşme kat sayısı 1,6 kat fazladır. Malzemeye düşük ısı uygulandığı için su ile soğutma yapılmaktadır. Malzemenin iç yapısında düşük ısı uygulandığı için herhangi bir değişim ve deformasyon meydana gelmez. Paslanmaz özelliğinden dolayı korozyona da uğramaz. Uzun ömürlüdür.

Açılı MST Shrink Tutucu

 MST Shrink tutucu 5 Eksen işlemeler için geliştirdiği takım tutucu. Konusunda dünyada 1 numara olan ürünleri ile yüksek hassasiyet noktasında çözüm

Detayları İçin Tıklayınız

MST Moduler Shrink Tutucu

MST Modüler Shrink tutucu sistemleri maliyetlerinin az olması ile çözüm.

Detayları İçin Tıklayınız

3 Derece MST Shrink Tutucu

 MST Shrink tutucu 3 Derece Açılı  parçaya yanaşma sorunları için  geliştirdiği takım tutucu.  yüksek hassasiyet noktasında çözüm

Detayları İçin Tıklayınız

MST Shrink Makinaları

MST Shrink takım tutucuları için düşük maliyetli Shrink makinaları

  Detayları İçin Tıklayınız

MST TUTUCU SİSTEMLERİ

SLIMLINE Shrink Tutucu Sistemleri Karbür Frezelerin ve karbürden yapılmış kesici takım ve Caftların en doğru ve en sıkı başlama sistemidir. İki parçalı modüler sistem ve monoblok sistem olarak ikiye ayrılır. İki parçalı modüler sistem de Ø3-12 arası ölçülerde ve değişik boylarda, monoblok sistem de Ø3-25 arası ölçülerde ve değişik boylarda tutucular mevcuttur. MST firmasının Shrink tutucularının üretiminde kullanılan benzersiz ve özel paslanmaz malzeme 300°C ve daha düşük ısılar da karbür frezeleri shrink yapabilme özelliğine sahiptir. Bu özel malzemenin diğer normal malzemelere göre termal genleşme kat sayısı 1,6 kat fazladır. Malzemeye düşük ısı uygulandığı için su ile soğutma yapılmaktadır. Malzemenin iç yapısında düşük ısı uygulandığı için herhangi bir değişim ve deformasyon meydana gelmez. Paslanmaz özelliğinden dolayı korozyona da uğramaz. Uzun ömürlüdür. Değişik şekillerde 3000 çeşit Shrink tutucu, ince yapısı ve 3° sabit açısı ile eşsiz bir yapıya sahiptir.

MST firmasının Shrink tutucularının üretiminde kullanılan benzersiz ve özel paslanmaz malzeme 300°C ve daha düşük ısılar da karbür frezeleri shrink yapabilme özelliğine sahiptir. Bu özel malzemenin diğer normal malzemelere göre termal genleşme kat sayısı 1,6 kat fazladır. Malzemeye düşük ısı uygulandığı için su ile soğutma yapılmaktadır. Malzemenin iç yapısında düşük ısı uygulandığı için herhangi bir değişim ve deformasyon meydana gelmez. Paslanmaz özelliğinden dolayı korozyona da uğramaz. Uzun ömürlüdür.

Yeni konsept shrink tutucular:

Özel malzemeden yapılmış pens ve karbür kesici gövde arasındaki termal genleşme katsayısındaki farklılıkları kullanan sıkma sistemleridir.

 • Yüksek Sıkma Torku
 • İnce dizayn sayesinde maksimum esneklik
 • Yanaşılması zor yerlerde üstün işleme kabiliyeti
 • Minimum deformasyon
 • Uzun Ömür
 • Değişmeyen Salgı Hassasiyeti
 • Hassas Salgı Toleransı
 •  Modüler yapı sayesinde maksimum işlevlik.
 • Geniş ürün gurubu
 • Minimum Vibrasyon
 • Minimum Balans Değeri, Maksimum Devir